O Pogodowej Sieci Polski

Pogodową Sieć Polski założył w Lipcu 2010 roku Andrzej Czenczek z ASM Andretti w Zabrzu, Polska. Członkostwo jest otwarte dla osób z własnymi stacjami pogodowymi w Polsce i strony członków mogą być wyświetlane na stronie głównej.

Pomysłodawcą sieci pogodowych jest Chris Arndt z www.sloweather.com, jest on założycielem Southwestern Weather Network.

Członkowie tej strony udostępniają swoje dane pogodowe dla mapy zamieszczonej na stronie głównej, pozwalającej na jasny i przejrzysty podgląd na aktualną pogodę w Polsce. Jest to doskonałe miejsce do odwiedzenia podczas przewidywanych burz lub jeśli planujesz podróż do lub po obszarze Polski.

Jeśli masz pogodową stronę internetową współpracującą z programem Weather Display, VWS, WeatherLink lub Cumulus w Polsce, publikujesz na niej nieprzerwanie dane pogodowe ze swej stacji, zapraszamy do przyłączenia się do sieci. Rejestracja jest darmowa, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć. Oferujemy członkowską meso-mapę na twoją własną stronę internetową. Mapa i sekwencyjny styl wyświetlania danych był wynikiem współpracy pomiędzy członkami SWN w procesie budowy sieci. Ken True z Saratoga-Weather.org dostarczył oprogramowanie funkcjonalne sprawiając, że wszystko działa.

Współpracujące Sieci Pogodowe: